ART / Misc. paintings / Objekt 14409004
nr 1440 9004
Gary Stephan
(f. 1942), USA
Gary Stephan (b. 1942), USA. 'Untitled', 1970s. Object in wood with painted geometrical figures. Signature a tergo. Ca: 122x244 cm
"Untitled", 1970-tal. Objekt i trä med målade geometriska figurer. Signerad a tergo. Ca: 122x244 cm, oramad
Gary Stephan, amerikansk painter born 1942.
1000
SEK 350
Monday December 20 2021
at 18:24:48
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)